Pohoda v srdci Vysokých Tatier
Tel. +421 903 503 510 |
GPS: 49.134265 N, 20.21401 E
Naše partnerské weby
Región Vysoké Tatry

Voľnočasové aktivity

Ubytovanie v apartmáne Hviezdička v centre Vysokých Tatier umožňuje po celý rok pohodlne využívať rozsiahlu ponuku Regiónu Vysoké Tatry k rekreácii, outdorovým športovým aktivitám a oddychu.

Ubytovaní hostia si môžu zakúpiť kartu Tatry card a získať tak benefity s kartou spojené. Táto karta platí ako plnohodnotný cestovný lístok železničnej spoločnosti Slovensko na tratiach Tatranských elektrických železníc. Držiteľ karty Tatry card získava poistenie Generali – horské poistenie a zľavy do AquaCity Poprad vrátane celého spektra služieb a stravovania v regióne Vysoké Tatry.

Viac o možnostiach a podmienkach Tatry card na www.regiontatry.sk
Cena karty Tatry card je 3,- EUR.

Lyžovanie a skialpinizmus. Okolité lyžiarske strediská vybavené umelým zasnežovaním v Tatranskej Lomnici, stredisko Skalnaté pleso a Lomnické sedlo, Jakubkova lúka v Starom Smokovci, lyžiarske stredisko na Štrbskom plese a strediská Bachledova dolina Jezersko a Strednica v Ždiari ponúkajú pre každú vekovú a výkonnostnú úroveň pestré možnosti zjazdového lyžovania. Neustále sa rozširujúce bežecké trate uspokoja každého priaznivca bežeckého lyžovania. Areál Štrbské pleso ponúka viacero okruhov bežeckých tratí v celkovej dĺžke 25 km, bežecké trate sa nachádzajú aj v Tatranskej Lomnici a Starom Smokovci. Vysoké Tatry sú rajom skialpinistov, začiatočníkov i pokročilých.
Výhľad zo zasneženého Lomnického štítu Pohľad na zamrznuté Štrbské Pleso Pohľad na lyžiarske stredisko Predné Solisko počas zimy
Turistika. Krásne tatranské veľhory ponúkajú od jari do jesene pešiu turistiku, vysokohorskú turistiku a horolezectvo, či už máte radi náročnejšie túry, alebo len príjemné zdravotné vychádzky na čerstvom tatranskom vzduchu. Z centra Starého Smokovca vzdialeného od apartmánu asi 1 km vedie nová pozemná lanovka na Hrebienok; z Hrebienka je možnosť zjazdu v zime na sánkach a v letnej sezóne na kolobežkách až do Starého Smokovca. Z Tatranskej Lomnice vzdialenej 6 km od apartmánu vedie lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický štít; v Tatranskej Lomnici je k dispozícii letná bobová dráha.

Golf. Golfistov uvíta majstrovské 27 jamkové PGA ihrisko Black Stork vo Veľkej Lomnici vzdialené len 14 km od apartmánu.

Cykloturistika. V nádhernom prostredí Vysokých Tatier si na svoje prídu všetci priaznivci cykloturistiky. V regióne Vysoké Tatry sa nachádza 27 značených cyklotrás.

Wellness a relax. Hostia apartmánu Hviezdička majú možnosť využitia Relax centra so saunami, vírivkou a masážami priamo v apartmánovom dome. Jeden z najväčších termálnych aquaparkov na Slovensku Aquacity v Poprade ponúka i 50 m plavecký bazén a je vzdialený je vzdialený len 20 km od apartmánu.

Fitness centrum. Moderne zariadené fitness centrum, ktoré sa nachádza priamo v apartmánovom dome.
Fitnes centrum vybavené moderným zariadením Kettler Vírivka vo wellnes centre Odpočinková zóna vo wellnes centre
Grilovanie. Posedenie pri ohni a grilovaní priamo v areáli apartmánového domu s priateľmi a rodinou prináša príjemne strávený čas.

Stravovanie. V okolí je dostatočné množstvo reštaurácií ponúkajúcich štandardnú internacionálnu kuchyňu i slovenské špeciality. Predajňa potravín je 100 m od apartmánu.

Ostatné. Od jari do jesene po celodenných alebo menších outdorových aktivitách možno príde vhod zahrať si stolný tenis, basketbal, futbal, florbal, hokejbal, alebo sa uvoľniť skákaním na trampolínach. Pre najmenších je pripravená detská herňa priamo v apartmánovom dome.
Nový Smokovec č. 67, Vysoké Tatry 062 01, Slovenská republika